شیراز پولاد نورد

قیمت میلگرد شیراز پولاد نورد

در جدول زیر قیمت میلگرد شیراز پولاد نورد در همه انواع آن چون a2, a3 و عیره به روز رسانی می‌شود.

تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد
محصولات
ویدیو

درباره آهنگر
آدرس روی نقشه
توضیحات

قیمت میلگرد شیراز پولاد نورد

 

شرکت شیراز پولاد نورد

کارخانه شیراز پولاد نورد از زیرمجموعه‌های «گروه صنعتی و گردشگری فولاد کف» است که از سال 1385 به تولید انواع میلگرد کلاف ساده و آجدار، میلگرد شاخه‌ای، مفتول فنر و مفتول کششی اشتغال دارد. کلاف‌های ساده تولیدی پولاد نورد در سایزهای 8 تا 10 میلی‌متر تولید می‌شوند؛ درحالی‌که کلاف‌های آجدار آن در سایزهای 8 تا 16 میلی‌متر موجود است. میلگردهای تولیدی این کارخانه به روش نورد گرم تولید می‌شوند.

گروه صنعتی پولاد نورد که در سال 1358 تأسیس شده، مالک کارخانه شیراز پولاد نورد و چند کارخانه دیگر است. ازجمله این کارخانه‌ها می‌توان «روئین کف» و «پولاد کف» را نام برد. روئین کف بنیان‌گذار سقف‌های تیرچه‌بلوک در استان فارس و پولاد کف تولیدکننده خرپاست.

گروه صنعتی پولاد کف پس از به وجود آمدن مشکل در تأمین مواد اولیه از ذوب‌آهن اصفهان، شرکت شیراز پولاد نورد را تأسیس نمود. جدیدترین زیرمجموعه این گروه، پولاد کف پانل است که از سال 1387 به تولید شبکه میلگردی اختصاص دارد.

 

آدرس کارخانه شیراز پولاد نورد

آدرس: شیراز، كيلومتر 15 جاده شيراز-کازرون، جنب كمپ هلال‌احمر

این کارخانه در غرب شهر شیراز قرار دارد.

 

محصولات شیراز پولاد نورد

این کارخانه علاوه بر میلگرد، مفتول فنری و مفتول کششی نیز تولید می‌کند. مشخصات میلگردهای تولیدی این کارخانه در جدول زیر آمده است:

 

محصول

نوع

سایز (میلی‌متر)

میلگرد کلاف

ساده

8 تا 10

آجدار

8 تا 16

میلگرد شاخه‌ای

آجدار A2

10 تا 20

آجدار A3

10 تا 22

 

 

مفتول فنری به روش نورد سرد و با فولادی که درصد بالایی از کربن دارد تولید می‌شود. این مفتول در انواع مختلف فنرهای استاتیک کاربرد دارد. مفتول کششی نیز به روش نورد سرد تولید می‌شود؛ اما در ساخت آن از فولادی که درصد پایینی از کربن دارد استفاده می‌شود. این مفتول در سیم‌های برق، کابل‌ها، گیره‌های کاغذ و آلات موسیقی به کار می‌رود.

 

استانداردها و کیفیت مقاطع فولادی شیراز پولاد نورد

شرکت پولاد نورد شیراز میلگردهای خود را بر اساس استاندارد ملی ISIRI 3132 تولید می‌کند.

در حال حاضر این شرکت تنها تولیدکننده میلگرد در استان فارس است.

مطالب مرتبط
برندهای مرتبط
ارسال نظر جدید