پادکست ها
مشاهده همه
پلیت چیست و چه کاربردی دارد؟ - 3:10 دقیقه
بیس پلیت یکی از کوچکترین و در عین حال مؤثرترین مقاطع فولادی به کار رفته در ساختمان سازی و یکی از محصولات ورق سیاه است. برای آشنایی بیشتر با آن، این پادکست را بشنوید.
22 فروردین ماه 1401
میزان تیرآهن مورد نیاز برای سازه چگونه محاسبه می‌شود؟ - 4:17 دقیقه
آیا می دانید میزان تیرآهن مورد نیاز در یک سازه با چه روش هایی محاسبه می شود؟ این پادکست، پاسخ سوال شما در این زمینه را خواهد داد.
21 فروردین ماه 1401
آخرین مطلب
همه تحلیل و پیش بینی بازار آهن بازارهای سرمایه و بورس ساخت و ساز آهن و فولاد اخبار
در این مطلب از سایت آهنگر قصد داریم تا شما را با نحوه خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.
در این مطلب از سایت آهنگر قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که چسب کاشت میلگرد چیست؟ به منظور پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.
یکی از موضوعاتی که برای ساختمان سازی باید به آن توجه داشته باشید، رعایت استانداردها و ضوابط آتش نشانی جهت ساختمان‌ها است.
در این مطلب از وب سایت آهنگر قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که میلگرد پیچشی چیست و چه کاربردی دارد.
میلگرد بازالت که به انگلیسی به آن Basalt rebar می‌گویند، نوعی آرماتور سنگی است. این میلگرد از کنار هم قرارگیری و اتصال الیاف و رشته‌های بسیار زیادی به یکدیگر ایجاد می‌شود.
میلگرد ادکا به انگلیسی با نام Edca/Utka rebar شناخته می‌شود و در فرآیند ساخت و ساز از آن برای اتصال بهتر تیر به تیرچه استفاده می‌شود
در این مطلب از وب سایت آهنگر قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که میلگرد کمرکش چیست و چه مزایا و کاربردی دارد.
اگر نمی‌دانید که میلگرد همبندی چیست با ما در وب سایت آهنگر همراه باشید تا در این زمینه صحبت کرده و به بررسی مزایا و معایب استفاده از میلگرد همبندی، انواع آن، نحوه استفاده از این میلگردها و... بپردازیم.
در این مطلب قصد داریم تا در مورد ضوابط طراحی باکس راه پله صحبت کرده و به این سوال پاسخ دادیم که برای طراحی و ایجاد راه پله نیاز است تا به چه عواملی توجه داشته باشید
کلایمرها در واقع از تجهیزات مهمی هستند که برای کار در فضاهای محیطی که سازه‌های بلند در آن قرار دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
ویدیوکست ها
مشاهده همه

شوره ورق گالوانیزه
شوره ورق گالوانیزه
ممکن است برخی اوقات روی ورق‌های گالوانیزه، سفیدی‌های غیرعادی ببینید که اصطلاحاً به آن شوره گفته می‌شود؛ اما آیا می‌دانید که علت شوره سفید ورق گالوانیزه چیست؟ شوره زدن ورق گالوانیزه از مواردی است که در دسته عیوب این نوع مقطع فولادی قرار دارد. روش‌های زیادی برای پیشگیری از شوره زدن ورق گالوانیزه وجود دارد که در این ویدئو درباره راه‌حل‌های رفع شوره ورق گالوانیزه، علت وقوع و پیشگیری از آن صحبت کرده‌ایم.
14 دی ماه 1401

معرفی اپلیکیشن آهنگر
معرفی اپلیکیشن آهنگر
اپ آهنگر این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی به قیمت محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و آن را سفارش دهید.
14 آبان ماه 1401