پادکست ها
مشاهده همه
پلیت چیست و چه کاربردی دارد؟ - 3:10 دقیقه
بیس پلیت یکی از کوچکترین و در عین حال مؤثرترین مقاطع فولادی به کار رفته در ساختمان سازی و یکی از محصولات ورق سیاه است. برای آشنایی بیشتر با آن، این پادکست را بشنوید.
22 فروردین ماه 1401
میزان تیرآهن مورد نیاز برای سازه چگونه محاسبه می‌شود؟ - 4:17 دقیقه
آیا می دانید میزان تیرآهن مورد نیاز در یک سازه با چه روش هایی محاسبه می شود؟ این پادکست، پاسخ سوال شما در این زمینه را خواهد داد.
21 فروردین ماه 1401
آخرین مطلب
همه تحلیل و پیش بینی بازار آهن بازارهای سرمایه و بورس ساخت و ساز آهن و فولاد اخبار
در بازار آهن آلات، به شیوه های مختلفی، ممکن است هنگام خرید سرتان کلاه برود، در این مقاله آهنگر، مهم‌ ترین داستان های کلاهبرداری آهن را با شما درمیان می گذارد.
بازار آهن مکان، به‌ عنوان یکی از بزرگ ترین بازارهای عرضه کننده انواع محصولات آهن و فولاد در کشور، چه خدماتی به خریداران عرضه می‌کند؟
بازارآهن شادآباد، به‌ عنوان یکی از بزرگ ترین بازارهای عرضه کننده انواع مقاطع آهن و فولاد در کشور، چه خدماتی به خریداران عرضه می‌کند؟ در این مقاله ویژگی های اساسی این بازار را مرور می کنیم.
برای آشنایی با جزئیات مهندسی و فنی عجیب ترین ساختمان های جهان، این گزارش آهنگر را بخوانید.
اگر می خواهید در جریان ضوابط ساخت پارکینگ و همچنین حداقل ارتفاع پارکینگ قرار بگیرید، این مقاله آهنگر را مطالعه کنید.
در همین راستا در این مطلب از سایت آهنگر قصد داریم تا نگاهی به نحوه میلگرد گذاری فونداسیون انداخته و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.
در این مطلب از سایت آهنگر، شما را با فاصله میلگرد رابیتس آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات کاملی را ارائه خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.
هر شاخه میلگرد چند کیلو گرم می باشد؟ در این مطلب کامل به این سوال پاسخ داده ایم.
در این مطلب از سایت آهنگر قصد داریم تا شما را با نحوه خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.
ویدیوکست ها
مشاهده همه

شوره ورق گالوانیزه
شوره ورق گالوانیزه
ممکن است برخی اوقات روی ورق‌های گالوانیزه، سفیدی‌های غیرعادی ببینید که اصطلاحاً به آن شوره گفته می‌شود؛ اما آیا می‌دانید که علت شوره سفید ورق گالوانیزه چیست؟ شوره زدن ورق گالوانیزه از مواردی است که در دسته عیوب این نوع مقطع فولادی قرار دارد. روش‌های زیادی برای پیشگیری از شوره زدن ورق گالوانیزه وجود دارد که در این ویدئو درباره راه‌حل‌های رفع شوره ورق گالوانیزه، علت وقوع و پیشگیری از آن صحبت کرده‌ایم.
14 دی ماه 1401

معرفی اپلیکیشن آهنگر
معرفی اپلیکیشن آهنگر
اپ آهنگر این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی به قیمت محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده و آن را سفارش دهید.
14 آبان ماه 1401