تولید کنندگان
تاسیس تاسیس: 1372 مکان اصفهان
مجتمع فولاد مبارکه اصفهان عظیم‌ترین واحد صنعتی کشور، در 65 کیلومتری جنوب غربی اصفهان واقع شده است. بیش از 50 درصد از مصرف فولاد کشور توسط فولاد مبارکه اصفهان تولید می‌شود. تصمیم ساخت فولاد مبارکه اصفهان حوالی سال 1360 گرفته شد؛ اما اجرای این طرح 12 سال زمان برد و در سال 1372 به تحقق رسید.
تاسیس تاسیس: 1384 مکان اهواز
تولیدات کارخانه اکسین اهواز از سال 1388 تا به امروز روند رو به رشدی داشته است. در اوایل ظرفیت سالانه آن 300 هزار تن بود و اخیرا این میزان به یک میلیون و 100 هزار تن در سال رسیده است. بخشی از این تولیدات به کشورهای آلمان، هلند، بلژیک، عراق، گرجستان و ایتالیا صادر می‌شود.
تاسیس تاسیس: 1382 مکان قزوین
صنایع هفت الماس در سال 1375 و با هدف توليد انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، فولاد ضدزنگ و ساير مقاطع فولادی تأسیس گرديد. عملیات عمرانی به‌منظور ساخت این کارخانه در سال 1380 آغاز و در سال 1382 به اتمام رسید.
تاسیس تاسیس: 1379 مکان کاشان
ظرفیت تولید کویر کاشان حدود ۳۵۰ هزار تن در سال است. این شرکت به علت این‌که به‌صورت تخصصی، انواع میلگردهای فولادی آجدار و ساده را تولید می‌کند، در زمره مهم‌ترین‌های این صنعت قرار می‌گیرد. آران و بیدگل به‌واسطه احداث این کارخانه، جزو مناطق توسعه‌یافته کشور است.
تاسیس تاسیس: 1385 مکان قزوین
این کارخانه ابتدا کار خود را با تولید و عرضه نبشی 130×130 آغاز نمود. ابعاد و اندازه کلیه محصولات تولیدی این شرکت بنا به درخواست مشتری قابل‌تغییر است. محصولات آریان فولاد با توجه به کیفیت بالا و رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی از کارخانجات خوش‌نام در زمینه مقاطع فولادی است.
تاسیس تاسیس: 1382 مکان ممقان
این کارخانه به بازار مواد اولیه، قطب‌های تجاری و مرزهای گمرکی نزدیک است. در حال حاضر ۱۵ درصد از ظرفیت تولیدی این کارخانه به کشورهای همسایه همچون عراق، افغانستان، آذربایجان، ترکمنستان، گرجستان، پاکستان و ارمنستان صادر می‌شود.
تاسیس تاسیس: 1354 مکان اهواز
فولاد کاویان در حال حاضر تنها یک خط تولیدی دارد. این خط تولید اما به دلیل دومنظوره بودن و مجهز بودن به غلتک‌های متنوع صاف و کالیبردار توانسته تولیداتی ترکیبی و انبوه وارد بازار کند. این شرکت از آغاز با ظرفیت 840 هزار تن در سال راه‌اندازی شد. ظرفیت اسمی تولیدات آن 1.150.000 تن در سال است.
تاسیس تاسیس: 1381 مکان خرم آباد
مجتمع فولاد خرم‌آباد در سال 1381 تأسیس شد؛ اما به صورت رسمی از سال 1382 آغاز به کار نمود. این واحد صنعتی با هدف تولید میلگرد ساده و آجدار، ورق سیاه، تسمه، شمش، اسلب، بیلت و بلوم راه‌اندازی شد؛ اما در حال حاضر تنها میلگرد آجدار و ورق سیاه تولید می‌کند.