مقالات اخبار
در این مطلب از سایت آهنگر قصد داریم تا شما را با نحوه خرید میلگرد از کارخانه به صورت مستقیم آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.
در این مطلب از سایت آهنگر قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که چسب کاشت میلگرد چیست؟ به منظور پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.
یکی از موضوعاتی که برای ساختمان سازی باید به آن توجه داشته باشید، رعایت استانداردها و ضوابط آتش نشانی جهت ساختمان‌ها است.
در این مطلب از وب سایت آهنگر قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که میلگرد پیچشی چیست و چه کاربردی دارد.
میلگرد بازالت که به انگلیسی به آن Basalt rebar می‌گویند، نوعی آرماتور سنگی است. این میلگرد از کنار هم قرارگیری و اتصال الیاف و رشته‌های بسیار زیادی به یکدیگر ایجاد می‌شود.
میلگرد ادکا به انگلیسی با نام Edca/Utka rebar شناخته می‌شود و در فرآیند ساخت و ساز از آن برای اتصال بهتر تیر به تیرچه استفاده می‌شود
در این مطلب از وب سایت آهنگر قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که میلگرد کمرکش چیست و چه مزایا و کاربردی دارد.
اگر نمی‌دانید که میلگرد همبندی چیست با ما در وب سایت آهنگر همراه باشید تا در این زمینه صحبت کرده و به بررسی مزایا و معایب استفاده از میلگرد همبندی، انواع آن، نحوه استفاده از این میلگردها و... بپردازیم.
در این مطلب قصد داریم تا در مورد ضوابط طراحی باکس راه پله صحبت کرده و به این سوال پاسخ دادیم که برای طراحی و ایجاد راه پله نیاز است تا به چه عواملی توجه داشته باشید
کلایمرها در واقع از تجهیزات مهمی هستند که برای کار در فضاهای محیطی که سازه‌های بلند در آن قرار دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.