about

ما به تنهایی نمی‌توانیم خودمان را تعریف کنیم، بلکه این باورهای مشتریان آهنگر است که آن را تعریف می‌کند. به باور مشتریان ما، آهنگر علاوه بر قیمت‌های منصفانه، اخلاق حرفه‌ای و صداقت، فروش محصولات فولادی با کیفیت را نیز سرلوحه کار خود قرار داده است.

البته این تعریف چیزی نیست که یک‌شبه به دست آمده باشد، بلکه حاصل 25 سال فعالیت صادقانه در بازار آهن و فولاد است که از چند سال گذشته، فروش آنلاین نیز به خدمات ما اضافه‌شده است. خدماتی مثل قیمت‌های به‌روز، انبارداری رایگان تا 2 ماه، ارسال سریع، پشتیبانی و مشاوره خرید، خدمات تخصصی مثل برشکاری و ...

122 محصول فولادی را از ما بخرید!

اگر قصد خرید هر نوع مقطع فولادی از آهنگر را دارید، بعید است که دست‌خالی برگردید، آهنگر 122 نوع محصول فولادی و محصولات وابسته را در 26 گروه عرضه می‌کند که تنوع کم‌نظیری است.


چرا آهنگر؟

پشتیبانی مطمئن
رضایت مشتری
تضمین کیفیت
بیش از مشتری
قیمت مناسب
بیش از فاکتور فروش

پروژه‌هایی که آهن و فولادشان از آهنگر تامین شده است...

آمارها هم آن چه که در بالا خوانده‌اید را تائید می‌کند. 93 درصد مشتریانی که از ما خرید کرده‌اند، رضایت کامل داشته‌اند و تاکنون بیش از 800.000 تن مقاطع فولادی فروخته‌ایم که این مقاطع فولادی، متروی برج میلاد تهران، انبار گروه صنعتی گلرنگ، بیمارستان قوه قضائیه تهران، پروژه ساخت پل‌های عابر پیاده شهرداری کیش و صدها پروژه دیگر را ساخته‌اند.


brands

در وبلاگ ما بخوانید

بلاگ آهنگر نیز مرجعی تخصصی است که با مراجعه به آن می‌توانید در مورد محصولی که به دنبال آن هستید، اطلاعات کاملی را کسب کنید. با شنیدن و خواندن تحلیل‌های بازار آهنگر، از تحولات بازار نیز عقب نمی‌مانید.

مشاهده مقالات