فراخوان پیمانکاران و تأمین‌کنندگان شرکت فولاد مبارکه

مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه از فراخوان بزرگ پیمانکاران و تأمین‌کنندگان این شرکت با هدف ایجاد فرصت‌های برابر و عادلانه خبر داد.
انتشار: 1400/09/15
اخبار بروزرسانی: 1402/06/26
فراخوان پیمانکاران و تأمین‌کنندگان شرکت فولاد مبارکه

 

 هادی نباتی‌نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی  (ایران‌متافو) در گفت‌وگو با خبرنگار ایراسین اظهار کرد: «ش رکت فولاد مبارکه به منظور شناسایی و تکمیل بانک اطلاعاتی پیمانکاران و تأمین‌کنندگان توانمند خود اقدام به برگزاری فراخوان عمومی در زمینه فعالیت‌های خدماتی نموده است.

به همین منظور از کلیه پیمانکاران و تأمین‌کنندگان توانمند در معیارهای نیروی انسانی، بازرگانی، مالی و فنی دعوت به عمل می‌آید تا از ۱۵ آذرماه لغایت ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰ نسبت به شرکت در این فراخوان اقدام و پرسشنامه خوداظهاری را در سامانه SRM شرکت فولاد مبارکه به نشانی SRM.MSC.IR ثبت و تکمیل نمایند.» 

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با بیان این که پیمانکاران متقاضی باید اطلاعات خود را در بخش اطلاعات عمومی پرسشنامه مربوطه بارگذاری کنند، اذعان داشت: « اصلی‌ترین هدف از برگزاری این فراخوان ایجاد فرصت برابر و عادلانه‌ برای پیمانکارانی است که قرار است با فولاد مبارکه همکاری داشته تا رقابت بهتری میان آنان شکل گرفته و قیمت‌ خدمات‌شان نیز به قیمت اصلی نزدیک‌تر شود.

با توجه به این که با برگزاری چنین فراخوان بزرگی، شرکت‌های بیشتری حضور پیدا خواهند کرد، سلامت برگزاری مناقصه‌ها نیز بیش از گذشته تضمین خواهد شد که در طبقه‌بندی و ایجاد توازن توانایی‌های فنی و حرفه ای پیمانکاران نیز مؤثر است.

با انجام این فراخوان طبیعتاً پروژه‌های فولاد مبارکه به سمت پیمانکاران سوق پیدا خواهد کرد و در این صورت، مشکل برخی از بنگاه‌های کوچک که ظرفیت کاری خود را کاهش داده و یا به دلیل نداشتن کار، تعطیل و یا نیمه‌تعطیل شده‌اند، برطرف خواهد شد.

از طرف دیگر، به دلیل این که این فراخوان به صورت گسترده‌ای برگزار می‌شود، می‌تواند به الگوی مناسبی برای شناسایی پیمانکاران در دیگر صنایع بزرگ کشور به خصوص شرکت‌های بزرگ نفتی و معدنی تبدیل شود.

قطعاً شرایط تولیدکنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی و کارکنان آنان با اجرای این فراخوان بهبود پیدا کرده و خون تازه‌ای در رگ‌های شرکت‌های توانمند تزریق خواهد شد.»  

مهسا زرینی
- نویسنده
من مهسا هستم، محتوا نویس شرکت آهنگر. از دوران مدرسه علاقه زیادی به داستان‌ داشتم؛ تا اینکه تصمیم گرفتم شغلم به نویسندگی مرتبط باشه. اگر دوست دارید راجب من بیشتر بدونید، صفحه لینکدین من رو دنبال کنید.
ارسال نظر جدید