خرید مقاطع آهن و فولاد از آهنگر چه مزایایی دارد؟

چرا بهتر است از آهنگر خرید کنید؟
انتشار: 1402/08/03
اخبار بروزرسانی: 1402/08/22
خرید مقاطع آهن و فولاد از آهنگر چه مزایایی دارد؟

در این مقاله، مزایای رقابتی که مجوعه داد و ستد آنلاین آهن و فولاد آهنگر به شما عرضه می کند را باهم مرور می کنیم، تا با ویژگی های این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

حق انتخاب با شماست؛ در این وانفسای اقتصادی، شما حتما به دنبال بهترین کیفیت با مناسب‌ترین قیمت برای خرید می‌گردید، ما در مجموعه‌ی آهنگر بهترین‌ها را برای شما فراهم می‌کنیم تا در زمان و بودجه‌تان صرفه‌جویی کنید.

در این مقاله با ما همراه باشید تا مهم‌ترین مزایای خرید از آهنگر، به‌عنوان مجموعه‌ای که تجربه‌ی 27 سال تامین صفر تا صد مقاطع فولادی را در انواع آن (برای بیش از 2000 پروژه) دارد و رضایتمندی 98درصدی مشتریانش، پشتوانه‌ی این سابقه است را باهم مرور کنیم.

 

مزایای اقتصادی خرید از آهنگر

هزینه‌های ساخت‌وساز، سرسام‌آور شده، تامین بودجه‌ی یک پروژه برای سازندگان آن، به دشواری ممکن می‌شود و از سویی دیگر، قیمت‌ها در نوسانند؛ بازار فعلی ایران، به‌ویژه در حوزه‌ی آهن و فولاد، ثبات‌ ندارد؛ در چنین وضعیتی، بی‌شک همه‌ی پیمانکاران به دنبال شرایطی مطلوب هستند تا با کمترین هزینه و البته پایین‌ترین امکان ضرر مالی، پروژه‌ی خود را ادامه بدهند و به اتمام برسانند. در راستای تامین خواست و نظر انواع سازندگان، مجموعه‌ی بازرگانی آهنگر چند امکان اساسی را درنظر گرفته است، چه برای سازندگان کلان و چه خرد:

 • ارائه‌ی انواع قیمت‌های ممکن و به‌روز: کارشناسان ما با رصد دقیق بازار هدف، قیمت‌های کف بازار، کارخانه و... به صورت لحظه‌ای قیمت ارائه می‌کنند.
 • ایجاد امکان خرید بورسی کالا: در این شکل از خرید، میزان ریسک خریدار توزیع می‌شود و در مواردی، این شکل از خرید، به نسبت خرید از کارخانه هم ارزان‌تر تمام می‌شود.
 • امکان خرید اعتباری: بعد از انجام فرآیند اعتبارسنجی، می‌توانید به‌صورت غیرنقدی از ما خرید کنید؛ نخستین امکان، خرید با شرایط LC است براساس اعتباری که در بانک دارید، و یا خرید با چک تضمینی که در سررسید موعد قرارداد یا همان چک وصول می‌شود و یا به‌عنوان ضمانت‌نامه پیش ما امانت می‌ماند.
 • ارائه‌ی محصول با مناسب‌ترین قیمت: کارشناسان ما با پیگیری و جست‌وجو میان بزرگ‌ترین تامین‌کنندگان کشور، بهترین گزینه‌ها را برای خرید به مشتری ارائه می‌کنند؛ همچنین اگر مشتری از جایی دیگر، قیمت کمتری گرفته باشد، ما در آهنگر تلاش می‌کنیم قیمتی مناسب‌تر از آن را پیدا کرده و عرضه کنیم.
 • تامین محصول از مبدأ (کارخانه) به قیمت خود کارخانه: با این گزینه، مشتری می‌تواند با خیال آسوده و کمترین سود ممکن برای واسطه، محصول مورد نیازش را تهیه کند.
 • امکان خرید با تناژ کم به‌صورت رسمی: با این امکان، خریدار می‌تواند محصول مورد نیاز خود را حتی با وزن کمتر از 200-300 کیلوگرم از ما بخواهد.

دیگر مزیتی که در آهنگر منجر به صرفه‌جویی هزینه‌های مشتریان شده، این است که در صورت کاهش قیمت بازار، پیش‌فاکتور با قیمت کمتر ارسال می‌شود، زیرا ما بر این عقیده‌ایم که انصاف، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فرآیند فروش در آهنگر است.

 

آهنگر و کارشناسان حرفه‌ای

   مزایای آهنگر

هر کلیت موفقی، از اجزایی منحصربه‌فرد تشکیل شده است؛ هیچ مجموعه‌ای نمی‌تواند کارش را به درستی پیش ببرد، مگر این‌که اعضای سخت‌کوش و پایبند به ارزش‌های سازمانی داشته باشد. آهنگر خرسند است که تیمش را با حرفه‌ای‌ترین‌ها ساخته است و هر کسی در هر موقعیتی در مجموعه‌ی ما، بهترین عملکردش را ارائه می‌کند. به پشتوانه‌ی این‌چنین تیمی، شما می‌توانید از باکیفیت‌ترین خدمات ما بهره‌مند شوید:‌

 • سهولت در ثبت سفارش و تحویل بار: کارشناسان آهنگر از مرحله‌ی صفر سفارش شما تا صد تحویل بار، همه‌ی امور مربوطه را مدیریت کرده و هماهنگی‌های لازم را برای ترخیص، باربری، مالی و... انجام می‌دهند تا خیال شما از پروسه‌ی خرید آسوده باشد.
 • پیگیری و پاسخگویی تضمینی: ما در آهنگر با مخاطب دوستی حرفه‌ای برقرار می‌کنیم، ازجمله شرایط دوستی، تعهد و مسئولیت‌پذیری است، بنابراین کارشناسان آهنگر مدام و در همه‌ی مراحل سفارش، پیگیر فرایند هستند و بی‌درنگ پاسخگوی نیازهای شما؛ همچنین در صورتی که بار تحویل گرفته شده از طرف شما، با آن‌چه خواسته بودید و هماهنگ شده بود، مغایرت داشت، کارشناسان آهنگر مشکل را بررسی و برطرف می‌کنند.
 • صداقت در گفتار با مشتری: یکی از اساسی‌‌ترین مواردی که در منشور اخلاقی کارمندان آهنگر آمده، رعایت صداقت در مواجهه با مشتری است، کارشناسان ما، همواره بر مبنای صداقت با شما در ارتباط خواهند بود.
 • وفاداری به مشتریان: آهنگر برای مشتریان وفادار و ویژه‌ی خود همواره پیشنهادهای اختصاصی درنظر دارد و تلاش می‌کند تا اعتماد متقابل را تقویت کند.
 • زمان‌بندی حساب‌شده: بی‌شک یکی از خواست‌های مشتری از ما، تامین سریع نیازهایش است؛ کارشناسان آهنگر در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست مشتری را ثبت کرده و برای ارسال آن اقدام می‌کنند.
 • تخصص و احاطه‌ی کارشناسان بر محصولات: کارشناسان آهنگر، آموختن مداوم را همواره در دستور کار خود دارند؛ طبق این اصل، کارشناسان ما بر انواع مقاطع فولادی، در عین پراکندگی بالای برندها، احاطه دارند.
 • مشاوره رایگان خرید: شما می‌توانید برای هر خرید جزئی یا کلی، از مشاوره‌ی رایگان و صبورانه‌ی کارشناسان آهنگر برخوردار شوید.

وقتی کارشناس مجموعه‌ای حرفه‌ای باشد، بی‌شک بین خریدار و مجموعه، تعاملی دوستانه شکل می‌گیرد و همه‌ی امور مربوط به خرید تسهیل می‌شود و تجربه‌ی خریدی به‌یادماندنی رقم می‌خورد.

آهنگر، بازرگانی آنلاین داد و ستد آهن و فولاد

از سال 1398، مجموعه بازرگانی آهنگر، کارش را بر بستر آنلاین آغاز کرد و موفق شد در این زمینه یکی از بهترین ارائه‌کنندگان خدمات به مشتریان هدفش باشد؛ کسب عنوان دانش‌بنیانی (به‌عنوان اولین در صنعت) مهر تاییدی بر این تلاش مهم بود. برخی از مزایای خرید آنلاین از آهنگر را باهم مرور می‌کنیم:

 • بازاریابی بر بستر سایت به‌روز: یکی از کارآمدترین سایت‌های آنلاین داد و ستد مقاطع آهن و فولاد متعلق به مجموعه‌ی آهنگر است؛ ما کوشیده‌ایم تا با به‌کارگیری بهترین امکان‌ها در سایت، مشتری را در فرآیند انتخاب و خرید آنلاین یاری کنیم.
 • امکان مشاهده‌ی آنلاین قیمت‌ها: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت آهنگر، عرضه‌ی لحظه‌ای قیمت میلگرد و مقاطع گوناگون است و این ویژگی، به خریدار امکان انتخاب در مناسب‌ترین زمان ممکن را می‌دهد.
 • امکان کنترل کیفیت ( :(QCاز لحظه‌ی بارگیری و ارسال، ما با ارسال عکس برای مشتری امکان کنترل کیفیت دقیق محصولات سفارش‌شده را فراهم می‌آوریم، همچنین خریدار را به صورت لحظه‌ای در جریان وضعیت بار قرار می‌دهیم.

امروزه مهم‌ترین داد و ستدها در بستر آنلاین شکل می‌گیرد و بدون عرضه‌ی چنین امکانی، هیچ مجموعه‌ای موفق نخواهد بود، به همین دلیل آهنگر می‌کوشد تا امکان شرایط داد و ستد آنلاین را در بهترین شکل آن برای مشتریانش فراهم کند، در چنین شرایطی، مشتری می‌تواند کل پروسه‌ی خرید را به صورت آنلاین تجربه کند، از مرحله‌ی دریافت پیش‌فاکتور تا مشاهده‌ی کلیه تراکنش‌های مالی در پروفایل و پیگیری سابقه‌ی همه‌ی سفارش‌های قبلی و جدید.

مزایای دیگر خرید از مجموعه آهنگر

علاوه بر سرفصل‌ها و جزئیاتی از آن‌ها که برشمردیم، خرید از آهنگر مزایای دیگری هم دارد، ما امکان‌هایی را در اختیار شما می‌گذاریم که با خیالی آسوده و اطمینانی قطعی، محصولات موردنیازتان را تهیه کنید:

 • ارائه‌ی خدمات برشکاری، سوراخ‌کاری و فرمینگ
 • فروش مقاطع فولادی به صورت شاخه‌شمار با قیمت کارخانه
 • امکان خرید محصول در حال حاضر و نگه‌داری آن در انبار آهنگر یا کارخانه و تحویل بار تا دو ماه
 • امکان خرید حضوری و بازدید بار توسط نماینده‌ی مشتری
 • وجود واحد ترابری و خدمات 7/24 آن واحد
 • امکان بارگیری از نزدیکترین انبار برای بارهای خرد و امکان بارگیری از چند مبدای مختلف
 • قدرت تامین در سراسر کشور (بیش از 500 تامین‌کننده در سراسر کشور)

 

در پایان این مقاله، باز هم تاکید می‌کنیم: «حق انتخاب با شماست؛» آهنگر بهترین امکان‌ها و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن را برای انتخاب، به مشتریانش عرضه می‌کند.

ارسال نظر جدید