فولاد شمس سپهر

قیمت ‌روز میلگرد فولاد شمس سپهر

جهت اطلاع روزانه از قیمت روز میلگرد فولاد شمس سپهر می‌توانید به جدول پایین مراجعه کنید. علاوه برآن برای استعلام قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر از درب کارخانه با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همچنین برای استعلام قیمت میلگرد سایر کارخانه ها را میتوانید با کلیک روی عبارت مربوط، قیمت آن را مشاهده کنید.

تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد
محصولات
ویدیو

درباره آهنگر
آدرس روی نقشه
توضیحات

قیمت میلگرد شمس سپهر تهران

کارخانه فولاد شمس سپهر در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی شمس‌آباد در نزدیکی شهر تهران تأسیس شد و در حال حاضر تولیدکننده میلگردهای ساده با گرید A1 و میلگردهای ساختمانی آجدار در گریدهای A2 و A3 از سایز ۸ تا ۳۲ است.

میلگرد آجدار فولاد شمس سپهر در حال حاضر یکی از میلگردهای پرکاربرد در ساخت‌وسازهای شهر تهران و شهرهای کوچک و بزرگ اطراف آن است. میلگردهای آجدار یکی از محصولات اساسی صنعت فولاد به شمار می‌روند. میلگرد آجدار شمس سپهر به‌عنوان یکی از میلگردهای آجدار باکیفیت در بازار آهن و فولاد شناخته‌شده و نسبت به کیفیتش، قیمت مناسبی نیز دارد. شرکت فولاد شمس سپهر میلگردهای فولادی نیز تولید می‌کند و ظرفیت تولید سالانه این کارخانه، صد و پنجاه ‌هزار تن انواع میلگرد صنعتی و ساختمانی است.

 

انواع میلگرد فولاد شمس سپهر:

میلگردهای فولاد شمس سپهر از سایز 8 تا 32 میلی‌متر و در گریدهای A1، A2 و A3 تولید می‌شوند. این میلگردها در دو نوع ساده و آجدار و مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی هستند که ازنظر کیفی قابلیت رقابت با محصولات مشابه در بازار را دارند. میلگرد آجدار شرکت فولاد شمس سپهر در بازار به نام‌های «میلگرد آجدار فولاد شمس سپهر» و «شمس سپهر» هم شناخته می‌شود.

محصولات شرکت تولیدی فولاد شمس سپهر تهران در 3 گرید زیر به مرحله تولید می‌رسند:

 

میلگرد ساده شمس سپهر گرید A1

فولاد شمس سپهر تهران میلگردهای ساده خود را بدون آج و کاملاً صاف، باحالتی نرم و منعطف تولید می‌کند. نرمی میلگردهای ساده شمس به دلیل ترکیبات شیمیایی و درصد کربن به‌کاررفته در آن است. این محصول دارای تنشی برابر با ۲،۳۰۰ و گسیختگی برابر با ۳،۸۰۰ است که تا ۲۵ درصد امکان تغییر شکل دارد. به همین دلیل می‌توان عملیات جوشکاری و خم‌کاری را به‌راحتی بر روی این محصول انجام داد؛ بنابراین میلگرد ساده شمس سپهر برای مصارف صنعتی بسیار مناسب است.

 

میلگرد آجدار شمس سپهر گرید A2

میلگرد آجدار شمس سپهر با گرید A2 برای عملیات جوشکاری و خم‌کاری مناسب نیست؛ زیرا درصد کربن بالایی داشته و به‌صورت نیمه ترد است. آج‌های این نوع از میلگردهای شمس سپهر با زاویه‌ی ۴۵ درجه و به‌صورت مارپیچ روی سطحش قرار گرفته‌اند. این دسته از میلگردهای آجدار شمس سپهر آستانه تنش حدود ۳۴۰ مگا پاسکال است.

 

میلگرد آجدار شمس سپهر گرید A3

میلگرد آجدار A3 شمس سپهر دارای آج‌هایی به‌صورت جناغی یا هفت و هشتی است. این دسته از محصولات با تنش ۴۰۰ و گسیختگی ۶،۰۰۰ دارای ۱۴ درصد تغییر شکل هستند که خم‌کاری بر روی این محصول را با مشکل مواجه می‌کند.

 

انواع میلگرد آجدار تولیدشده در شرکت فولاد شمس سپهر

ردیف

نام محصول

سایز

گرید

1

میلگرد آجدار شمس سپهر

8

A2

2

میلگرد آجدار شمس سپهر

10

A2

3

میلگرد آجدار شمس سپهر

12

A2

4

میلگرد آجدار شمس سپهر

12

A3

5

میلگرد آجدار شمس سپهر

14

A2

6

میلگرد آجدار شمس سپهر

14

A3

7

میلگرد آجدار شمس سپهر

16

A2

8

میلگرد آجدار شمس سپهر

16

A3

9

میلگرد آجدار شمس سپهر

18

A3

 

قیمت میلگرد شمس سپهر

قیمت میلگرد فولاد شمس به کیفیت محصول، قیمت ارز، قیمت مواد اولیه وابسته خواهد بود و درنتیجه قیمت‌های نوسانی این محصول در شرایط مختلف دور از انتظار نیست؛ بنابراین لازم است قبل از خرید میلگرد شمس سپهر، استعلام قیمت بگیرید. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت محصولات این کارخانه به سایت آهنگر مراجعه فرمایید. قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر به‌صورت کیلویی است و همچنین هر شاخه میلگرد آجدار 12 متری است.
میلگردهای تولیدشده در کارخانه فولاد شمس سپهر درنهایت به بهترین شکل به خریداران عرضه می‌شود. اگر شما قصد خرید محصولات این کارخانه را دارید، می‌توانید از طریق سایت آهنگر مستقیماً برای خرید اقدام کنید. ما این محصولات را باقیمت مناسب و در کوتاه‌ترین زمان به دست شما می‌رسانیم. برای مشاوره و خرید با کارشناسان فروش آهنگر تماس بگیرید.

سوالات متداول
سوالات متداول
پاسخ :

شما می‌توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از جدول لیست قیمت‌ها به سبد خرید اضافه کنید یا با تماس با شماره 02143000023 با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

پاسخ :

بسته به موجودی کارخانه و انبار آهنگر از 1 تا 7روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.

پاسخ :

استعلام از باربری گرفته میشود به مشتری هزینه ارسال اعلام میگردد درصورت تایید مشتری ، محموله بارگیری و ارسال میشود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر جدید