وزن میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان) و سایر مشخصات این میلگرد

در این مطلب از وب سایت آهنگر قصد داریم تا شما را با میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان) آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم
انتشار: 1402/04/14
اخبار بروزرسانی: 1402/08/22
وزن میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان) و سایر مشخصات این میلگرد

افرادی که قصد دارند تا اقدام به خرید میلگرد کنند، یکی از کارهایی که در گام اول باید انجام دهند، انتخاب شرکت تولید کننده میلگرد است. در واقع امروزه مجموعه‌های مختلفی در حوزه تولید میلگرد فعالیت دارند و شما می‌توانید برای خرید این دسته از محصولات به سراغ هر یک از این مجموعه‌ها آمده و براساس بودجه و نیاز خود اقدام به خرید محصول مناسب کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که علاوه بر وزن، عامل دیگری که بر روی قیمت میلگرد تاثیر گذار است، مجموعه تولید کننده آن است.

یکی از برترین مجموعه‌های فعال در حوزه تولید این دسته از محصولات در داخل کشور، پردیس آذربایجان است. شما می‌توانید انواع میلگرد را از این مجموعه خریداری کنید. در همین راستا در این مطلب از وب سایت آهنگر قصد داریم تا شما را با میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان) آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

انواع میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان)

وزن میلگرد سلفچگان

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به خرید میلگرد کنید، نیاز است تا در گام اول مشخص کنید که قصد دارید تا چه میلگردی را خریداری کنید. مجموعه آذربایجان (سلفچگان) انواع مختلفی از این محصولات را تولید کرده است. به منظور معرفی این دسته از محصولات و بررسی قیمت آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع میلگرد

سایز

استاندارد

وزن هر شاخه

میلگرد آجدار ۸ پردیس آذربایجان A3

8

A3

4.4

میلگرد آجدار ۱۰ پردیس آذربایجان A3

10

A3

6.9

میلگرد آجدار ۱۰ پردیس آذربایجان A2

10

A2

6.9

میلگرد آجدار ۱۲ پردیس آذربایجان A3

12

A3

10

میلگرد آجدار ۱۴ پردیس آذربایجان A3

14

A3

13.8

میلگرد آجدار ۱۶ پردیس آذربایجان A3

16

A3

18

میلگرد آجدار ۱۸ پردیس آذربایجان A3

18

A3

22.8

میلگرد آجدار ۲۰ پردیس آذربایجان A3

20

A3

28.1

میلگرد آجدار ۲۲ پردیس آذربایجان A3

22

A3

34

میلگرد آجدار 24 پردیس آذربایجان A3

24

A3

44.3

میلگرد آجدار 25 پردیس آذربایجان A3

25

A3

44.3

میلگرد آجدار 26 پردیس آذربایجان A3

26

A3

55.70

میلگرد آجدار ۲۸ پردیس آذربایجان A3

28

A3

72.70

میلگرد آجدار 32 پردیس آذربایجان A3

32

A3

73

 

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای این که قیمت برخی از انواع میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان) را به دست بیاورید، می‌توانید با فروشگاه آهنگر تماس بگیرید. وب سایت آهنگر یکی از فروشگاه‌های فعال در حوزه عرضه انواع آهن آلاتی چون میلگرد و آهن است. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره 02143000023 با مجموعه آهنگر ارتباط برقرار کرده و با کمک کارشناسان این مجموعه قیمت آهن و میلگرد را در هر روز بررسی کنید.

معرفی پردیس آذربایجان (سلفچگان)

پس از بررسی قیمت میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان) و ارزیابی مشخصات این دسته از محصولات، حال نیاز است تا نگاهی به هلدینگ پردیس آذربایجان انداخته و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

هلدینگ صنعت تجارت پردیس آذربایجان یکی از برترین مجموعه‌های فعال در حوزه تولید میلگرد و شمش فولاد است. این مجموعه با دانش تخصصی و مهارت متخصصان خود توانسته با استفاده از بهترین مواد اولیه محصولات با کیفیت و درجه یکی را تولید کند. کیفیت بالایی که محصولات تولیدی از سوی این هلدینگ دارد باعث شده تا شاهد موفقیت مجموعه پردیس آذربایجان در بازارهای داخلی و خارجی باشیم.

لازم به ذکر است که هلدینگ صنعت تجارت پردیس آذربایجان مجموعه‌ها و شرکت‌های دیگری را نیز به عنوان زیر مجموعه دارد. به منظور معرفی شرکت‌های وابسته صنعت تجارت پردیس آذربایجان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شرکت فولاد عتیق سهند
  • شرکت بازرگانی عقیق نور افق
  • شرکت صنعت تجارت پردیس آذربایجان
  • شرکت بازیافت سپهر
  • شرکت شمش انزلی

بهترین روش خرید میلگرد پردیس آذربایجان (سلفچگان)

در صورتی که قصد دارید تا متناسب با نیاز و بودجه خود، اقدام به خرید میلگردهای تولیدی مجموعه پردیس آذربایجان (سلفچگان) کنید، می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی آهنگر این دسته از محصولات را به صورت غیر حضوری خریداری کنید. شما می‌توانید انواع میلگرد تولیدی توسط شرکت پردیس آذربایجان را با بهترین قیمت از وب سایت آهنگر تهیه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن این دسته از محصولات را دریافت کنید.

جمع بندی

در این مطلب از وب سایت آهنگر نگاهی به هلدینگ پردیس آذربایجان (سلفچگان) انداخته و شما را با انواع میلگردهای تولیدی این شرکت آشنا کردیم. توجه به نکات گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل نسبت به وزن و مشخصات انواع میلگردها تولیدی شرکت پردیس آذربایجان، این دسته از محصولات را خریداری و از آن‌ها استفاده کنید.

ارسال نظر جدید