تولید کنندگان
تاسیس تاسیس: 1308 مکان روسیه
ورق سیاه MMK روسیه معروف‌ترین محصول این کارخانه فولادی است اما MMK ورق گالوانیزه و ورق نورد سرد نیز تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1383 مکان تهران
شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد از تولیدکنندگان لوله و پروفیل اطراف تهران است که پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی خود را به‌صورت فابریک تولید می‌کند و لوله‌های فولادی آن نیز از طریق فرمینگ ورق سیاه ساخته می‌شوند.
تاسیس تاسیس: 1390 مکان مشهد
کارخانه فولاد پروفیل مشهد یکی از تولیدکنندگان انواع لوله و پروفیل فولادی بوده که عمده شهرت این کارخانه به دلیل تولید لوله و پروفیل درز جوش است. در حال حاضر این کارخانه ورق سیاه نیز تولید می کند.
تاسیس تاسیس: 1380 مکان قزوین
مجتمع فولاد قزوین در اوایل دهه 80 و در نزدیکی شهر قزوین به بهره‌برداری رسید. این شرکت در حال حاضر تنها میلگرد آجدار A2 و A3 تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1391 مکان تهران
میلگرد آجدار فولاد شمس سپهر در حال حاضر یکی از میلگردهای پرکاربرد است که به‌عنوان یک محصول باکیفیت در بازار آهن و فولاد شناخته‌شده و نسبت به کیفیتش، قیمت مناسبی نیز دارد.
تاسیس تاسیس: 1380 مکان آذربایجان شرقی
گروه صنعتی دُرپاد تولیدکننده ورق گالوانیزه، انواع لوله‌های گالوانیزه، مبلی، صنعتی، آب‌رسانی، انواع میلگرد آجدار و ساده، انواع قوطی‌های ​مربع و مستطیل، انواع پروفیل‌های باز و بسته، گاردریل و مقاطع خاص ازجمله مقاطع بیضوی است.
تاسیس تاسیس: 1385 مکان تهران
نبشی فولادی اصلی‌ترین محصول کارخانه فولاد نستا است که معمولاً با نام «نبشی نستا» شناخته می‌شود. کاربرد عمده این محصول ساختمان‌سازی بوده و در سایزهای 30*30 الی 50*50 با ضخامت 2.5 تا 5 میلیمتر با طول 6 متر تولید می‌شود.