درپاد تبریز

قیمت میلگرد کارخانه درپاد تبریز

جهت اطلاع روزانه از قیمت میلگرد درپاد تبریز به همراه قیمت لوله و پروفیل تبریز می‌توانید به جدول پایین مراجعه کنید. همچنین برای مشاوره، خرید و استعلام قیمت میلگرد و لوله درپاد تبریز از درب کارخانه با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

قیمت میلگرد و قیمت لوله به همراه قیمت پروفیل سایر کارخانه‌ها را نیز با کلیک روی عبارت مربوط به هر محصول مشاهده کنید.

تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد
محصولات
ویدیو

شما میلگرد کدامیک از کارخانه های شمالغرب کشور را میخرید؟
آدرس روی نقشه
توضیحات

قیمت میلگرد درپاد تبریز

کارخانه‌های گروه صنعتی دُرپاد در سال 1380 زیر نظر شرکت سرمایه‌گذاری گسترش فولاد تبریز در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار در نزدیکی روستای سرین دیزج از توابع اسکو در آذربایجان شرقی راه‌اندازی شد. در ابتدا هدف از تأسیس این کارخانه تولید ورق گالوانیزه، انواع لوله‌های گالوانیزه، مبلی، صنعتی، آب‌رسانی، انواع قوطی‌های ​مربع و مستطیل (صنعتی و ساختمانی)، انواع پروفیل‌های باز و بسته، گاردریل و مقاطع خاص ازجمله مقاطع بیضوی با ظرفیت تولید ۷۱۰ هزار تن در سال بود.

گروه صنعتی درپاد تبریز در سال‌های بعد با اجرای طرح‌های توسعه‌ای، انواع میلگرد آجدار و ساده را به سبد محصول خود اضافه کرد. در حال حاضر این گروه صنعتی ظرفیت تولید 500 هزار تن میلگرد در سال را دارد. درمجموع گروه صنعتی درپاد از ظرفیت تولید سالانه یک‌میلیون و دویست هزار تن مقاطع فولادی برخوردار است.

 

آدرس گروه صنعتی درپاد تبریز

آدرس کارخانه: جاده تبریز آذرشهر- کیلومتر 6 جاده جزیره اسلامی

 

استانداردهای محصولات گروه صنعتی درپاد تبریز

در گروه صنعتی درپاد كليه مواد اوليه و محصولات توليدي به‌صورت مداوم و منظم تحت بازرسي قرار می‌گیرند تا محصول نهايي از کیفیت لازم برخوردار باشد. مواد اولیه ازنظر ظاهری موردبررسی قرارگرفته و ابعادسنجی و آنالیز کویل‌ها و شمشه‌های فولادی در همان ابتدا صورت می‌گیرد. همچنین در حین تولید بازرسی‌های چشمی و ابعادی، تست‌های هیدروستاتیک، سنبه، تخت کردن و خمش صورت می‌گیرد. درنهایت نیز کنترل وزنی برای تمامی محصولات انجام می‌شود. در گروه صنعتی درپاد تبریز برای محصولات گالوانیزه بازرسی اولتراسونیک پوشش گالوانیزه در دستور کار است.

گروه صنعتی درپاد برای تولید میلگرد آجدار، لوله و پروفیل فولادی و ورق گالوانیزه از استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001-2008 استفاده می‌کند. همچنین این گروه صنعتی برای سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی خود از استاندارد بین‌المللی OHSA18001-2007 پیروی می‌نماید. گروه صنعتی درپاد تبریز برای تولید میلگرد، لوله‌های آب‌رسانی و ورق گالوانیزه به ترتیب دارای استاندارد ملی ISIRI31320، ISIRI3765 و ISIRI7597 است که کیفیت این محصولات را تضمین می‌کند.

 

محصولات گروه صنعتی درپاد

میلگرد گروه صنعتی درپاد تبریز

میلگرد تولیدی کارخانه درپاد تبریز به شکل ساده و آجدار در سایزهای ۸ تا ۳۲ با گریدهای A2 و A3تولید می‌شود. این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن میلگرد آجدار و ساده  را دارد. بر روی میلگردهای این کارخانه حرف D درج‌شده که مشخصه شرکت درپاد تبریز است. جدول زیر مشخصات انواع میلگردهای آجدار تولیدشده در گروه صنعتی درپاد را نشان می‌دهد.

 

انواع میلگرد آجدار تولیدشده در گروه صنعتی درپاد تبریز

ردیف

نام محصول

سایز

گرید

وزن (kg)

1

میلگرد آجدار درپاد تبریز

8

A2

4.200

2

میلگرد آجدار درپاد تبریز

10

A2

7.200

3

میلگرد آجدار درپاد تبریز

12

A3

11

4

میلگرد آجدار درپاد تبریز

14

A3

15

5

میلگرد آجدار درپاد تبریز

16

A3

20

6

میلگرد آجدار درپاد تبریز

18

A3

25

7

میلگرد آجدار درپاد تبریز

20

A3

30

8

میلگرد آجدار درپاد تبریز

22

A3

37

9

میلگرد آجدار درپاد تبریز

25

A3

48

10

میلگرد آجدار درپاد تبریز

28

A3

58

11

میلگرد آجدار درپاد تبریز

30

A3

75

 

 

یکی از مهم‌ترین میلگردهای این کارخانه میلگرد آجدار 16 است که در ادامه درباره آن توضیح داده خواهد شد.

 

میلگرد آجدار 16 گروه صنعتی درپاد- گرید A3

میلگرد آجدار 16 درپاد تبریز گرید A3، یکی از انواع پرفروش میلگرد آجدار در بازار است که در صنعت ساخت‌وساز کاربرد دارد. این میلگرد دارای آج‌هایی به شکل جناقی و هفت و هشتی است. تنش جاری میلگرد آجدار 16 درپاد تبریز 4000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. این میلگرد عمدتاً جزو میلگردهای ترد محسوب شده و تغییر شکل نسبی پلاستیکی آن 14 درصد است؛ به همین دلیل جوشکاری بر روی این میلگرد امکان‌پذیر نیست.

 

قیمت میلگرد گروه صنعتی درپاد تبریز

قیمت میلگردهای آجدار گروه صنعتی درپاد تبریز بر اساس کیلوگرم اعلام شده و تعداد شاخه‌ها در هر بندیل نسبت به سایز میلگردها متفاوت‌ است. همچنین قیمت میلگرد درپاد تبریز به کیفیت محصول، قیمت ارز و قیمت مواد اولیه وابسته خواهد بود و درنتیجه قیمت‌های نوسانی این محصول در شرایط مختلف دور از انتظار نیست؛ بنابراین لازم است قبل از خرید میلگرد درپاد تبریز، استعلام قیمت بگیرید. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت محصولات این کارخانه به سایت آهنگر مراجعه فرمایید.

 

ورق گالوانیزه گروه صنعتی درپاد

گروه صنعتی درپاد ورق گالوانيزه را باضخامت 0.5 الي 5 میلی‌متر تا عرض 1250 میلی‌متر طي فرآيند گالوانيزه گرم پيوسته با ظرفيت توليد 60 هزار تن در سال تولید می‌نماید.

 

لوله و پروفیل گروه صنعتی درپاد

در ادانه انواع لوله و پروفیل درپاد را ببینید:

 

لوله و پروفیل مبلی

لوله و پروفيل مربع و مستطيل مبلي از سايز 10 الي 60 میلی‌متر در پنج‌ خط توليد با ظرفيت 50 هزار تن در سال تولید می‌شود.

 

لوله گالوانیزه

لوله‌های گالوانيزه گروه صنعتی درپاد تبریز از سايز 1/2 الي 4 اينچ با ظرفيت توليد 100 هزار تن در سال تولید می‌گردند.

 

لوله‌های آب و گاز

گروه صنعتی درپاد لوله‌های آب و گاز خود را از سايز 1/2 الي 4 اينچ با ظرفيت توليد 100 هزار تن در سال تولید می‌نماید.

 

لوله صنعتی

لوله‌های صنعتي درزجوش گروه صنعتی درپاد از سايز 1/4 الي 4 اينچ در شش خط توليد با ظرفيت 300 هزار تن در سال تولید می‌شوند.

 

لوله‌های درزمخفی

گروه صنعتی درپاد توانایی تولید 100 هزار تن لوله‌های درز مخفي را با تكنولوژي روز اروپا (SRW) از کشور اسپانيا از سايز 1/2 الي 2 اينچ دارد.

 

اگر شما قصد خرید محصولات کارخانه گروه صنعتی درپاد تبریز را دارید، می‌توانید از طریق سایت آهنگر مستقیماً برای خرید اقدام کنید. ما این محصولات را باقیمت مناسب و در کوتاه‌ترین زمان به دست شما می‌رسانیم. برای مشاوره و خرید با کارشناسان فروش آهنگر با شماره 43000023-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول
سوالات متداول
پاسخ :

شما می‌توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از جدول لیست قیمت‌ها به سبد خرید اضافه کنید یا با تماس با شماره 02143000023 با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

پاسخ :

بسته به موجودی کارخانه و انبار آهنگر از 1 تا 7روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.

پاسخ :

استعلام از باربری گرفته میشود به مشتری هزینه ارسال اعلام میگردد درصورت تایید مشتری ، محموله بارگیری و ارسال میشود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر جدید