تولید کنندگان
تاسیس تاسیس: 1383 مکان اصفهان
کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا یکی از تولیدکنندگان سرشناس پروفیل‌های ساختمانی فولادی در سطح کشور بوده که با نام‌های پروفیل دوغی و پروفیل اصفهان نیز شناخته می‌شوند.
تاسیس تاسیس: 1372 مکان اصفهان
شرکت لوله و قوطی اصفهان یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان پروفیل،در ایران است که اغلب قوطی و لوله‌های خود را با استفاده از ورق‌های تولیدی شرکت فولاد مبارکه اصفهان می‌سازد.
تاسیس تاسیس: 1385 مکان آمل
شرکت آدنیس در حال حاضر تنها به تولید پروفیل با ابعاد 2*20*40 مشغول است. پروفیل آدنیس صنعت شمال در صنایع نظامی، مبلمان، ساختمان‌سازی و خودروسازی کاربرد دارد.
تاسیس تاسیس: 1355 مکان کرمان
کارخانه پروفیل آمل + شماره تماس شرکت کیمیا سیرجان | آهنگر
تاسیس تاسیس: 1388 مکان خوزستان
نوین پارسیان جنوب انواع لوله و پروفیل های چهارچوبی، سپری و لنگه دری را مطابق با استانداردهای DIN 2395 و  JIS G3466 تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1377 مکان آمل
کارخانه برفیان آمل دارای هفت خط تولید پروفیل با توانایی تولید سالیانه 200000 تن انواع مختلف قوطی پروفیل صنعتی و ساختمانی است.
تاسیس تاسیس: 1362 مکان تهران
کارخانه استیل مرکزی ایران تولیدکننده انواع اتصالات فولادی ازجمله شیرآلات، انواع فیلتر صافی، انواع اتصالات مانند سه‌راهی، سردنده و زانویی، انواع فلنج و ورق استنلس استیل است.
تاسیس تاسیس: 1339 مکان تهران
کارخانه لوله و پروفیل سپنتا یکی از مهمترین تولیدکنندگان لوله و پروفیل در ایران بوده که در حال حاضر به تولید انواع لوله‌های گالوانیزه، قوطی گالوانیزه، لوله گاز خانگی و گاز شبکه، لوله سیاه، لوله آتش‌نشانی و قوطی پروفیل‌های مربع و مستطیل مشغول است.
تاسیس تاسیس: مکان تهران
محصولات کارخانه ایران بست شامل لوله داربستی، انواع بست و لوازم داربست، بست چهارپیچ و اتصالاتی مانند رابط 17 سانتی، مغزی داربست و رابط 20 سانتی است.