فولاد الماس تاکستان

قیمت میلگرد فولاد تاکستان

قیمت میلگرد تاکستان در جدولی که در ادامه برای شما تهیه شده است به صورت روازنه به روز رسانی می‌شود تا به راحتی بتوانید به مقایسه قیمت میلگرد کارخانه‌های مختلف بپردازید.

تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد
محصولات
ویدیو

درباره آهنگر
آدرس روی نقشه
توضیحات

قیمت میلگرد الماس تاکستان

 

شرکت فولاد الماس تاکستان

شرکت فولاد البرز تاکستان که با نام «فولاد تاکستان» نیز شناخته می‌شود، در سال 78 و با هدف تولید میلگرد تاسیس شد؛ اما بهره‌برداری از این شرکت تا سال 80 طول کشید. فولاد تاکستان به همراه چند شرکت دیگر تولیدکننده میلگرد همچون فولاد خرمدشت تاکستان که همگی در نزدیکی قزوین مستقرند، این استان را به قطب تولید میلگرد کشور تبدیل کرده‌اند.

ظرفیت اسمی این مجموعه در ابتدا 100.000 تن در سال بود که پس از اجرای طرح‌های توسعه، ظرفیت تولید میلگرد این کارخانه به 400.000 تن در سال رسید. فولاد تاکستان در نظر دارد تا در آینده نزدیک، خط تولید تیرآهن خود را در زمینی به مساحت 20 هکتار و با ظرفیت تولید سالانه 300.000 تن راه‌اندازی کند.

فولاد تاکستان تاکنون توانسته برای نزدیک به 300 نفر ایجاد اشتغال کند.

 

آدرس کارخانه فولاد الماس تاکستان

آدرس: تاکستان، سه‌راهی شامی شاپ، کیلومتر 2 جاده تاکستان – ابهر

 

شرکت فولاد الماس تاکستان چه چیزی تولید می‌کند؟

این واحد صنعتی در حال حاضر انواع میلگرد را بر اساس جدول زیر تولید می‌کند:

 

محصول

نوع

سایز (میلی‌متر)

میلگرد آجدار

A2

10 تا 12

A3

14 تا 16

 

 

استانداردها و کیفیت محصولات فولاد الماس تاکستان

فولاد تاکستان تاکنون توانسته گواهینامه استانداردهای ISO 9001:2008 در زمینه مدیریت کیفیت، OHSAS 18001:2007 را در زمینه مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی کسب کند. همچنین این شرکت کلیه میلگردهای تولیدی خود را بر اساس استاندارد ملی ایران یعنی ISIRI 3132 تولید و به بازار عرضه می‌کند.

این شرکت یکی از دوستداران محیط‌زیست نیز هست. برای کنترل و پایش آلاینده‌های زیست‌محیطی موجود در پساب این کارخانه، یک تصفیه‌خانه صنعتی در سال 1392 در مجموعه فولاد تاکستان تاسیس شده است. این تصفیه‌خانه صنعتی می‌تواند با ظرفیت 10 مترمکعب در شبانه‌روز، پساب خروجی این کارخانه را تصفیه کند. خروجی این تصفیه‌خانه برای آبیاری فضای سبز همین مجموعه، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سوالات متداول
سوالات متداول
پاسخ :

شما می‌توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از جدول لیست قیمت‌ها به سبد خرید اضافه کنید یا با تماس با شماره 02143000023 با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

پاسخ :

بسته به موجودی کارخانه و انبار آهنگر از 1 تا 7روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.

پاسخ :

استعلام از باربری گرفته میشود به مشتری هزینه ارسال اعلام میگردد درصورت تایید مشتری، محموله بارگیری و ارسال میشود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر جدید