نوین پارسیان جنوب

قیمت پروفیل نوین پارسیان جنوب

در جدولی که کارشناسان آسرون برای شما در ادامهاین متن تهیه کرده‌اند، قیمت پروفیل نوین پارسیان جنوب به صورت روزانه به روز رسانی می‌شود؛ جهت اطلاع از قیمت پروفیل سایر تولیدکنندگان داخلی به لینک مربوط به آن بروید.

تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد
محصولات
ویدیو

درباره آهنگر
آدرس روی نقشه
توضیحات

قیمت پروفیل ساختمانی نوین پارسیان جنوب

قیمت پروفیل ساختمانی نوین پارسیان جنوب به‌صورت روزانه در همین صفحه آپدیت می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02143000023 تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

معرفی کارخانه نوین پارسیان جنوب

شرکت نوین پارسیان جنوب در سال 88 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل‌های فولادی در استان خوزستان آغاز به کار کرد. در حال حاضر این کارخانه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پروفیل در جنوب غرب کشور به‌حساب می‌آید.

 

معرفی محصولات شرکت نوین پارسیان جنوب

کارخانه نوین پارسیان جنوب دو محصول عمده دارد:

1. پروفیل

نوین پارسیان جنوب انواع پروفیل چهارچوبی، سپری و لنگه دری را مطابق با استانداردهای DIN 2395 و  JIS G3466تولید می‌کند. اغلب پروفیل‌های نوین پارسیان جنوب با ابعاد 2، 2.5 و 3 میلی‌متر و در طول 6 متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این محصول در صنایعی مانند اتومبیل‌سازی، مبلمان و در و پنجره سازی کاربرد دارد.

2. لوله

لوله‌های نوین پارسیان جنوب در قطرها و ضخامت‌های مختلف تولید شده و اغلب برای انتقال سیالات به کار می‌روند. لوله‌های گالوانیزه یکی از مهم‌ترین انواع لوله‌های نوین پارسیان جنوب است.

 

آدرس شرکت نوین پارسیان جنوب

استان خوزستان، شهرستان دشت آزادگان، شهرک صنعتی سوسنگرد، خیابان اول

 

سوالات متداول
سوالات متداول
پاسخ :

بله، همه قیمت ها با احتساب مالیات برارزش افزوده می باشد. در صورت بارگیری از درب کارخانه هیچگونه هزینه اضافی به فاکتور اضافه نخواهد شد.

پاسخ :

شما می‌توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از جدول لیست قیمت‌ها به سبد خرید اضافه کنید یا با تماس با شماره 02143000023 با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

پاسخ :

بسته به موجودی کارخانه و انبار آهنگر از 1 تا 7روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.

پاسخ :

استعلام از باربری گرفته میشود به مشتری هزینه ارسال اعلام میگردد درصورت تایید مشتری، محموله بارگیری و ارسال میشود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر جدید