مک چین (Mech)

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مک چین

برای مشاهده لیست قیمت اتصالات دنده‌ای مک چین میتوانمید از طریق جدول زیر اقدام کنید. خرید آن‌ها نیز از طریق تماس با کارشناسان آسرون در ساعات اداری، امکان‌پذیر است.

تمامی قیمت ها بدون احتساب ۹٪ مالیات بر ارزش افزوده می باشد
محصولات
ویدیو

درباره آهنگر
آدرس روی نقشه
توضیحات

قیمت تبدیل مک

 

مک چین: تولیدکننده شیرآلات صنعتی با کیفیت

مک چین در اصل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله‌های فولادی در کشور چین است. لوله‌های فولادی درزدار معمولی و اسپیرال مک MECH با روش جوشکاری ERW تولید می‌شوند. در کشور ما، بیشتر شیرآلات و اتصالات صنعتی تولیدشده توسط این کارخانه کاربرد دارند. تجهیزات خطوط تولید این کارخانه تماماً از کشور آمریکا وارد شده و دارای 4 خط تولید با ظرفیت تولید 350.000 تن در سال است.

محصولات مک چین منطبق با تمامی استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند.

 

مک چین کجا قرار دارد؟

مک چین در نزدیکی شهر جینان چین قرار دارد.

 

اتصالات گالوانیزه مک چین، مهم‌ترین محصول کارخانه

آن بخش از محصولات مک چین که در بازار ایران موجود هستند، به 2 دسته عمده اتصالات گالوانیزه و اتصالات دنده‌ای سیاه، تقسیم می‌شوند. اتصالات دنده‌ای سیاه شامل زانو 90 درجه، بوشن، چپقی، روپیچ، مهره ماسوره و تبدیل سیاه می‌شوند.

اتصالات گالوانیزه مک نیز شامل زانو گالوانیزه 90، زانو گالوانیزه 45 درجه، سه‌راه گالوانیزه و سه‌راه تبدیل گالوانیزه مک می‌شوند.

 

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه مک چین

برای مشاهده لیست قیمت اتصالات دنده‌ای مک چین می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید. خرید آن‌ها نیز از طریق تماس با کارشناسان آهنگر در ساعات اداری، امکان‌پذیر است.

 

سوالات متداول
سوالات متداول
پاسخ :

شما می‌توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از جدول لیست قیمت‌ها به سبد خرید اضافه کنید یا با تماس با شماره 02143000023 با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

پاسخ :

بسته به موجودی کارخانه و انبار آهنگر از 1 تا 7روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.

پاسخ :

استعلام از باربری گرفته میشود به مشتری هزینه ارسال اعلام میگردد درصورت تایید مشتری، محموله بارگیری و ارسال میشود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر جدید