حضور آهنگر در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

برنامه‌های آهنگر در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان چیست؟بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از 21 تا 24 مردادماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، برگزار می‌شود.
انتشار: 1400/05/16
اخبار بروزرسانی: 1402/06/26
حضور آهنگر در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

 

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از 21 تا 24 مردادماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، برگزار می‌شود. اگر در حوزه ساختمان فعالیت می‌کنید یا به نوعی با آهن و فولاد سر و کار دارید، این نمایشگاه را از دست ندهید، چرا که برترین تأمین‌کنندگان آهن و فولاد در این نمایشگاه حضور دارند و می‌توانید پس از آشنایی با خدمات و ویژگی‌های هر کدام، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و خیالتان را از بابت تأمین آهن‌آلات موردنیازتان، راحت کنید.

آهنگر یکی از فروشگاه‌های آنلاین آهن و فولاد است که در این نمایشگاه حضوری فعال خواهد داشت. این استارت آپ، در سال‌های اخیر توانسته روند خرید آهن و فولاد را بسیار آسان کند.

 

انبار آهنگر

 

چرا آهنگر توانسته روند خرید آهن‌آلات را آسان کند؟

خرید آهن‌آلات به صورت سنتی، دردسرهای خاص خود را دارد. اولین چالش، پیدا کردن شماره کارخانه است. خرید از درب کارخانه محدودیت‌های خاص خود را دارد، مثل اجبار به خرید با تناژ بالا و برنامه زمان‌بندی خاص در ارسال مرسوله.

دومین چالش، مربوط به بازار آزاد آهن و فولاد می‌شود. طبیعتاً قیمت مقاطع فولادی در بازار آزاد گران‌تر از درب کارخانه است و علاوه بر این، دردسرهایی مثل عدم امکان تأمین تناژهای بالا و تهیه وسیله برای حمل بار را دارد.

سومین چالش، به خرید از بورس کالا باز می‌گردد. خرید مقاطع فولادی از بورس کالا برای اکثر افراد تقریباً غیرممکن است و پروسه ثبت‌نام و خرید در بورس کالا نیز به زمان زیادی نیاز دارد.

آهنگر تمامی این چالش‌ها را از پیش روی شما برداشته است. برای خرید از آن کافی است وارد سایت آن شوید و تنها با چند کلیک یا یک تماس، مقاطع فولادی موردنظرتان را سفارش دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌ها را تحویل بگیرید. آهنگر مقاطع فولادی موردنیاز شما را از کارخانه سازنده تأمین کرده و با قیمت درب کارخانه، به شما می‌فروشد. همچنین در صورت نیاز، آهنگر می‌تواند از بورس کالا نیز برای شما خرید کند.

 

خرید از آهنگر

 

آهنگر چقدر قدمت دارد؟

آهنگر یا همان آهن‌آلات حیدری، از سال 1376 در بازار آهن و فولاد فعال بوده و تجارب خود را پشتوانه کارش در زمینه فروش آنلاین آهن‌آلات قرار داده است. نگاهی به لیست سازمان‌ها و شرکت‌هایی که با همکاری آهنگر، پروژه‌های خود را ساخته‌اند، خیال شما را از بابت حرفه‌ای بودن آن، راحت می‌کند:

 

 • پژوهشکده قوه قضاییه
 • بانک تجارت
 • شهرداری قم
 • خانه کارگر استان قم
 • سازمان نظام‌مهندسی ساختمان
 • شهرداری کیش
 • گروه صنعتی گلرنگ
 • متروی تهران
 • کارخانه لینا
 • کارخانه ‌ایستکول
 • کارخانجات تولیدی بتن بهمن

 

ویژگی های آهنگر

 

آهنگر چه تفاوتی با سایر فروشگاه‌های آنلاین آهن‌آلات دارد؟

آنچه که آهنگر را از سایر رقبایش متمایز می‌کند را در ادامه می‌بینید:

 

 1. تحویل بار در سریع‌ترین زمان ممکن
 2. امکان خرید بی‌واسطه و با بهترین قیمت
 3. تنوع بالای محصولات فولادی
 4. تحویل بار در ابعاد موردنظر مشتری
 5. همکاری با باربری‌های معتمد و منصف
 6. خدمات انبارداری رایگان تا 2 ماه، به‌منظور در امان ماندن مشتری از نوسانات بازار
 7. امکان بازگشت کالا در صورت نداشتن کیفیت موردنظر

 

آهنگر چیزی بیشتر از یک فروشگاه آنلاین آهن‌آلات

البته آهنگر تنها فروشنده آهن‌آلات نیست و علاوه بر درج قیمت مقاطع فولادی مختلف مثل قیمت تیرآهن، مرجعی برای مقالات تخصصی در این حوزه نیز به شمار می‌رود. به‌عنوان مثال، با مراجعه به دانشنامه میلگرد آهنگر می‌توانید اطلاعات جامعی را در مورد میلگرد به دست آورید.

 

 

آهنگر را می‌توانید در سالن میلاد، غرفه 2024 پیدا کنید و علاوه بر آشنایی بیشتر با خدمات آن و دریافت مشاوره فنی در مورد خرید آهن‌آلات، می‌توانید شانس خود را در مسابقه پتک‌زنی آهنگر بیازمایید و جایزه ببرید.

 

 

مسعود تاجیک
- نویسنده
ارسال نظر جدید