تولید کنندگان
تاسیس تاسیس: 1381 مکان خرم آباد
مجتمع فولاد خرم‌آباد در سال 1381 تأسیس شد؛ اما به صورت رسمی از سال 1382 آغاز به کار نمود. این واحد صنعتی با هدف تولید میلگرد ساده و آجدار، ورق سیاه، تسمه، شمش، اسلب، بیلت و بلوم راه‌اندازی شد؛ اما در حال حاضر تنها میلگرد آجدار و ورق سیاه تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1381 مکان یزد
محصولات پلیمر طلایی یزد مورد آزمون‌هایی قرار می‌گیرند که سخت‌ترین و قوی‌ترین استانداردهای جهانی را تعیین می‌کنند؛ آزمون‌هایی چون کشش، ضربه، تعیین شاخص جریان مذاب و اندازه‌گیری میزان تغییر رنگ در برابر نور UV. لیست بلندی هم از استاندارهای معتبر جهانی دارند.
تاسیس تاسیس: 1346 مکان اهواز
شرکت لوله‌سازی اهواز در سال ۱۳۴۶ در مرکز استان خوزستان تأسیس شد. این شرکت در طول دوران فعالیتش هم در تملک دولت و هم در تملک بخش خصوصی بود. لوله‌سازی اهواز دارای 4 کارخانه تولیدکننده لوله از قطر 6 تا 100 اینچ و 3 کارخانه تولیدکننده پوشش لوله از قطر 2 تا 56 اینچ است.
تاسیس تاسیس: 1382 مکان ساوه
شرکت لوله‌های دقیق کاوه ایرانیان در سال 1382 تأسیس شد و هم‌اکنون یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله فولادی در ایران به شمار می‌رود. این کارخانه اولین تولیدکننده لوله بدون درز یا لوله مانیسمان بوده و به‌صورت خصوصی اداره می‌شود. کاوه ایرانیان لوله‌های مانیسمان خود را به روش کشش سرد تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1379 مکان اصفهان
مراحل طراحی و ساخت این کارخانه از سال 1379 با هدف تولید مقاطع فولادی به روش نورد گرم آغاز شد؛ اما شرکت فولاد کوهپایه در سال 1382 فعالیت خود را رسماً آغاز نمود. پس از مدت کوتاهی کیفیت و مرغوب بودن محصولات این کارخانه باعث شد تا در بازارهای داخلی و جهانی شهرت پیدا کند.
تاسیس تاسیس: 1330 مکان مشهد
محصولات گروه صنعتی شکفته بیشتر شامل مقاطع فولادی موردنیاز برای پروژه‌های عمرانی است. شامل انواع نبشی، ناودانی، مقاطع خاص و مواد اولیه فولادی مرغوب . این مجموعه در زمینه طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی خطوط نورد گرم، مشاوره و انتقال دانش فنی و انجام پروژه‌های EPC هم فعال است.
تاسیس تاسیس: 1388 مکان تهران
شرکت فولاد سپهر ایرانیان در سال 1388 با طراحی مهندسان داخلی تأسیس شد و در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان معتبر مقاطع فولادی ازجمله میلگرد آجدار ، نبشی،  و اکسید آهن در کشور است.
تاسیس تاسیس: 1380 مکان تهران
نورد لوله و پروفیل تهران شرق در 1380 با هدف تولید لوله‌ صنعتی و ساختمانی، لوله و پروفیل در اشکال متنوع، اسکلت‌های پیش ساخته و ... به ثبت رسید. بخشی از نیاز بازار داخلی و بازار کشورهایی مانند عراق، افغانستان، لبنان، ارمنستان و گرجستان توسط تهران شرق تامین می‌گردد.
تاسیس تاسیس: 1395 مکان تهران
کارخانه ایران رابیتس اولین کارخانه تولید کننده رابیتس در ایران محسوب می‌شود. این کارخانه فعالیتش را در زمینه تولید کیفی انواع رابیتس آغاز کرد. ایران رابیتس در جاده خاوران تهران واقع شده است. این کارخانه در سال 1395 با عنوان کالای ساختمانی عظیمی اقدام به فروش و پخش رابیتس کرد.
تاسیس تاسیس: 1361 مکان اصفهان
این گروه صنعتی انواع لوله گاز، لوله گاز خانگی و شهری، لوله‌های گاز API، لوله صنعتی، لوله داربستی، انواع قوطی مربع و مستطیل، انواع پروفیل در و پنجره، نبشی، زهوار، انواع مقاطع باز فولادی و انواع ورق شیت شده را تولید می‌کند. این گروه صنعتی تا 1400 توان تولیدش را به یک میلیون تن در سال می‌رساند.